درختان میوه

نهالستان در کرج

نهالستان در کرج

نهالستان در کرج

شهر کرج یکی از مناطقی است که به دلیل برخورداربودن از آب و هوای مطلوب و معتدل ، خاک حاصلخیز، ارتفاع آن از سطح دریا و همجوار بودن با کوهپایه های البرز، درمیان شهرهایی که برای احداث باغ و انجام امور کشاورزی تعریف شده اند ،به عنوان یکی از مهمترین مراکز استانی دارای پتانسیل بالای کشاورزی شناخته شده است .

09357133590

09357133590

                                                                               

نهال فروشی مبین نهال با بیش از 30 سال سابقه فعالیت کاشت و پرورش نهال، انواع نهال شناسنامه دار و زینتی و نهال میوه و درختچه های آپارتمانی را بفروش می رساند و انواع درخت میوه چند ساله را با قیمت مناسب به سراسر مناطق ارسال می کند.

اهمیت کاشت نهال در کرج

به راستی که شهر کرج به لحاظ شرایط تجاری به گونه ای است که به عنوان پل ارتباطی بین شهر های تجاری قرار گرفته است،بنابراین توانسته است درصد بیشتری از تولید وصادرات محصولات کشور را به خود اختصاص دهد،.بنابراین خرید نهال و کاشت آن بسیار مورد تقاضا و توجه باغداران و ساکنان این شهر می باشد.

همچنین نهالستان های بزرگ و متعددی جهت خرید نهال در کرج به چشم می خورد .شایان ذکر است که طی چند سال گذشته، کشاورزان در این شهر تلاش کرده اند با آموزش علم نوین گیاهپزشکی و تغییر رویه سنتی به کشاورزی نوین تا حدی چالش کم آبی را بر طرف نمایندوبا استفاده از نهال های ژنوتیپ و اصلاح شده توانسته اند تا بیشتر مشکلات مربوط به بیماری و خشک شدن درختان را حل کنند.

 
در کرج / خرید نهال و بهترین نهالستان کرج / مبین نهال / جلیلی

در کرج / خرید نهال و بهترین نهالستان کرج / مبین نهال / جلیلی

 

در این مقاله قصد داریم برای کسانی که می خواهند دراین شهر سرسبز باغ های مسکونی یا تجاری بنا کنند اطلاعات لازم و مفیدی را در اختیار قرار دهیم. در ادامه توضیحاتی درباره نهال و خرید نهال و بهترین نهالستان کرج رائه می دهیم

خرید از نهالستان در کرج

پیش از این درباره منطقه جغرافیایی کرج و اهمیتان در تولید محصولات کشاورزی سخن گفتیم. برای خرید نهال در کرج، نهال فروشی های متعدد وبزرگی در دسترس می باشد.

اما بهتر است کشاورزان و باغداران جهت انجام این مورد مهم به نهالستان های معتبر و مورد اعتماد مراجعه کنند .، تا بهترین نهال های نسل جدید را خریداری کنند.

معمولا مهمترین نکته در هنگام خرید نهال چگونگی انتخاب نهال مناسب و نحوه خرید و حمل و نقل آن میباشد.

۱-انتخاب نهال مناسب:

یکی از مهمترین نکاتی که برای خرید نهال در کرج باید به آن توجه زیادی داشته باشید، این است که نهال را بر اساس  شرایط آب و هوایی منطقه انتخاب نمایید. سپس یکی از مناسب ترین و بهترین نوع آن را خریداری کنید ، و طبق اطلاعات و ویژگی هایی که آن نهال ها دارند، یکی از انواع و ارقام آن را تهیه کنید و در منطقه بکارید.

به طورمثال باید بدانید که  انتخاب نهال درخت خرما برای کاشت در این شهر مناسب نمی باشد.

همچنین بهتر است نهال هایی برای خرید و کاشت انتخاب کنید، که ریشه وتنه انها  از بیماری و آفت ایمن باشد. به همین خاطر تاکید می کنیم به هنگام خرید نهال به کارت سلامت نهال و کارت گارانتی آن دقت زیادی داشته باشید.

مبین نهال بعنوان بزرگترین نهالستان در کرج،اقدام به فروش نهال های با کیفیت و مجوز دار پرداخته است، تا کشاورزان با خرید آنها دچار مشکلات نشوند. ضمانت ما از فروش و اطمینان شما باعث رشد و پیشرفت ماست.

نهالستان در کرج / خرید نهال و بهترین نهالستان کرج

در کرج / خرید نهال و بهترین نهالستان کرج / مبین نهال / جلیلی

 

۲-شیوه حمل و نقل نهال :

اگر شما در شهر دیگری زندگی می کنید و قصد خرید از نهالستان کرج را دارید بدون شک باید وسیله مناسبی را برای حمل و نقل آنها در نظر بگیرید.چرا که برخی از آنها اگر در معرض  باد و جابه جایی نامناسب و… قرار بگیرند ممکن است دچار آسیب و یا شکستگی شوند.

مجموعه کاشت و پرورش نهال میسن نهال با قرار دادن شرایط ارسال بار به سراسر مناطق، این مسئله را برای مشتریان عزیز هموار نموده است.

۳-رنگ کردن تنه نهال:

از دیگر نکاتی که پس از خرید نهال در کرج و یا هر شهر دیگری باید رعایت کنید این است که تنه نهال را با رنگ سفید پلاستیکی رنگ نمایید.

این کار شما موجب می شود که تنه درخت پوست نیندازد و نسوزد،همچنین این کار باعث افزایش  طول عمر درخت و جلوگیری از آسیب رسیدن به آن می شود .

در کرج / خرید نهال و بهترین نهالستان کرج / مبین نهال / جلیلی

در کرج / خرید نهال و بهترین نهالستان کرج / مبین نهال / جلیلی

 

بهترین نهالستان در کرج

بهترین نهالستان در کرج معمولا مراکزی هستند، که نهال های موجود درآن دارای تاییدیه از جانب سازمان جهاد کشاورزی می باشند.و این موضوع بدین معنی است که نهال خریداری شده شما از سلامت کاملی بهره مند است .

علاوه براین معمولا نهالستان های بزرگ کرج امکانات حمل ونقل برای نهال های خریداری شده را در اختیار مشتریان قرار می دهند ،واین نکته خود نشانه ای برای شناخت بهترین نهال فروشی در کرج می باشد.

همچنین کشاورزان و سرمایه‌ گزارانی که قصد خرید نهال از نهالستان های کرج دارند ،بهتر است با مجموعه مبین نهال در تماس باشند. کارشناسان کشاورزی مبین نهال، آماده ارائه مشاوره به کشاورزان، و دادان اطلاعاتی در مورد اینکه،چگونه می توانند با استفاده از روش های نوین کشاورزی ،باغ های پربار و پر بازده احداث کنند.

مهمترین نکته درمورد نهالستان مبین نهال ، گارانتی است که این مراکز نسبت به نهال های تولید شده خود در نظر گرفته اند.

همچنین خدمات پس از فروش نهال فروشی کرج، یکی از ملاکهای مهم برای انتخاب بهترین نهالستان در کرج است. برخی از نهالستان ها تنها مسئولیت خود را صرفاً فروش نهال می دانند، در حالیکه مبین نهال با بیش از 30 سال سابقه، به عنوان مجموعه معتبر و شناخته شده وجود دارد، که علاوه بر فروش نهال، اقدام به مشاوره‌های رایگان به کشاورزان تا دوسال پس از خرید نهال می کنند.

نهالستان کرج

بزرگ ترین نهال فروشی در کرج

توصیه می شود برای انتخاب بزرگ ترین نهال فروشی در کرج و خرید نهال در کرج ،ضمن بهره گیری از تخصص و تجربه افراد کارشناس و دریافت مشاوره با ما، به مراکزی مراجعه کنید که در این خصوص، ضمن سود بردن از اصول حرفه ای، از تاییدیه های مربوط به وزارت جهاد و کشاورزی و دیگر سازمان های ذی ربط نیز برخوردار باشند.

شما باغداران و کشاورزان عزیز می توانید جهت خرید انواع نهال در کرج با کارشناسان مبین نهال تماس گرفته و با دریافت مشاوره رایگان، بهترین نهال را خریداری نمایید.

فروش انواع نهال با مجوز رسمی جهاد کشاورزی و ضمانت بازگشت واقعی کالا

شماره تماس با نهالستان کرج

09357133590

09190118450

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *